Jdi na obsah Jdi na menu
 


Libštejn 2007/I.

18. 12. 2007

Libštejn

17.3.2007

 

         Za cíl dnešního výletu jsme zvolili zříceninu hradu Libštejn. Tentokráte jdeme ve třech. Petr Janata, Honza Boháček a Míra Havel. Michala zlobí koleno a Diesel se včera až moc nechutně opil a ráno nebyl schopen. Jak by zazpíval Roman H. ze Sifonu-„a je ze mě  notorik.“

         Odcházíme z Radnic v 10:00 po červené značce do Kamence. S Kamence jdeme po zelené do Lhotky u Radnic. Těsně přední se snažím vymočit, jelikož je silný vítr, tak po větru. Nicméně se to moc nepovedlo, vítr se pořád točil…J Tak jsme otevřeli aspoň první pivo a cvakli si krapet rumu. Přes Chockov pokračujeme až na Libštejn. Fotíme, jíme, já se snažím uvařit polévku. Když je vlažná, tak mi zhasíná vařič. Snažím se ho nahodit, ale marně. Polévku jím vlažnou. Když dojím, zkusím vařič ještě jednou zapálit. Světe div se, hořel! Zákon schválnosti, samozřejmě k smíchu přítomným. Ještě pár fotek, zápis do návštěvky, tentokrát fungl nové. Balíme a pokračujeme.

         Po červené postupujeme směrem na Chrást. Jde se kolem Žíkovské obory, Rybárny, procházíme nad Kaceřovským Mlýnem až na Radnou. Před Rybárnou lezeme po balících slámy, s čehož sem byl značně vysmátý.

         Od Radné nejdeme po značce, ale přímo údolím potoka. Jdeme k rybníčku, kde jsme sami před dvěma lety stavěli hráz. Potom nás čeká už jen zastávka ve „svaťácké“ Hospodě, kde z nás byl celkem unesen místní domorodec „Čambous.“ Po pár pivech a diskusi s ním nabíráme kurz Radnice. Po příchodu shlížíme Homolky a v osm hodin jdeme k Vildovi do garáže na Patriota 12°. Výborné pivo. Rozvádíme debatu a po dostatečném množství nabytých informací, se rozcházíme do svých domovů. Byla to skvělá tečka za super dnem. Fajn výlet.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář