Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okolí Gutštejna, Úterák-údolí Hadovky 2007

4. 1. 2008

Okolí Gutštejna, Úterák-údolí Hadovky 2007

25.-27.6.2007

 

            Vyrazil jsem jen já a „Pompe,“ a to místo školy na tremp. Na nádraží jsme se dali dohromady s pár lidma kteří jeli také místo školy. Známe z nich Lucku Kučerovou a Čendu Vaňka. Ale nakonec jsme se dobře poznali i s ostatními a bylo fajn i když byla zima a pršelo.

            V pondělí přijíždíme asi v 9:00 do Trpíst vlakem-načerno. Jdeme k Úteráku a po něm po zelené značce až na Gutštejn. Zde prohlížíme hrad a pádíme ke správci do kiosku u „Pavla.“ Posilňujeme se a jdeme do Okrouhlého Hradiště. Po cestě vaříme guláš v zastávce ČSAD. Tam dáváme „Viktorovu specialitu „Hradišťský Tymbál.“ Pak se vracíme zpět na Gutštejn. Stan stavíme již za deště. Potom děláme ještě oheň a za hluboké noci a silného deště uleháme.

            V úterý ráno jdeme na snídani ke správci. Poté odcházíme do Konstantinek. Tam nás potkali hrozné věci. Spousta zážitků a zkušeností, řízek přes celou republiku a incident se zuřivým kempařem a Pompeho roztržená prdel po přeskoku přes plot. Z lázní jdeme zpět k Viktorovi do Hadovky. Potom opět na Gutštejn, večer lezeme po hradu a rozjímáme. Zakončujeme opět u správce a spíme v jeho stodole. Další ráno tedy středeční jdeme do lázní kolem „Prusíka“ na vlak. Bezva tremp a spousta srandy a zážitků

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář