Jdi na obsah Jdi na menu
 


Radeč 2007/II.

4. 1. 2008

Radeč 2007/II.

21.-22.7.2007

 

Kdo?    Petr Janata, Míra Havel, Honza Boháček, Lenka Reidová, Saša Průchová

 

            Sraz byl v sobotu ráno v 9:00 v Radnicích u kostela. Hned na úvod bylo proneseno několik rýpavých poznámek. Dokoupili jsme ještě nějaké zásoby a v téhle sestavě jsme vyrazili na cestu.

            Z Radnic vycházíme po zelené směrem na Zbiroh. Hned za městem brodíme potok. Když přicházíme k židovskému hřbitovu, tak děláme pár fotek a oddychujeme si. Pokračujem kolem smrdutého hnoje a přicházíme na Pajzov. Část hlídá batohy a část se vydává do Vejvanova pro pivo a melouna. Po občerstvení kráčíme již stále lesem k vodní tvrzi Rovný. Kousek před ní dáváme ještě lesní bitvu. Od tvrze sestupujeme k rozcestí u Zámečku. Tady obědváme a začínáme hrát na kytaru. Potom šlapeme po červen do Lhoty pod Radčem. Cestou jíme borůvky, maliny a ostružiny. Ve Lhotě se koupeme na návsi v požární nádrži a čekání na otevření hospody si zkracujeme vařením guláše. V hospodě potom jíme, pijeme a hlavně hrajeme a hulákáme u kytary. Začíná se stmívat a tak já a Bohy jdeme rychleji postavit stany, s tím že Míra dojde s holkami pomaleji. Od táboráku nás vyhnal až déšť.

            Ráno se budíme do docela solidního mokra. K snídani dáváme polévku s desetikorunou, která nám tam nešťastně spadla J. Balíme mokré věci a začínáme sestupovat směrem na Radnice. Cestou vaříme ještě česnečku. Potkáváme několik ohořelých stromů z noční bouřky. Poklidně sestupujeme do Radnic na kurty na bramboráčky s pivem.        

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář