Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z Radnic Libštejnskými hvozdy 2007

4. 1. 2008

Pochod z Radnic Libštejnskými hvozdy 2007

26. ročník turistického pochodu-19.5.2007

            Letošní ročník pochodu byl velice povedený, a to po všech stránkách. Počasí bylo skvělé a myslím že i námi pořadateli bylo vše zajištěno perfektně. Od lávek až po cílové občerstvení. Kde bylo k dostání i Radnické pivo a to hned 3 druhy. Černý Štajgr 14°, polotmavý Libštejn 12° a světlý Patriot 10°.

            Na startu pochodu se přihlásilo 248 účastníků. Všichni zdárně dokončili své trasy a všichni byli spokojeni,

            Tento rok jsme absolvovali trasu pěší-35km. Vycházeli jsme ve složení Petr J., Míra H., Michal B. a Honza B. Na to že jsme šli nejdelší trasu, tak jsme vyrazili dosti pozdě, vlastně jako poslední. Ale většinu putovníků jsme předběhli a do cíle dorazili brzy.

            Ostatní členi a kamarádi s oddílu šli jiné trasy, a tak jsme si popovídali řádně až večer. Nutno podotknout že pochodu předcházela ještě páteční příprava, podepisování a razítkování diplomů. Také průvodky tras se museli nachystat. Všechno to byla náročná práce, ale všichni ji dělali rádi. Byly přitom totiž spolu s kamarády J. Po této administrativě jsme převáželi pivo k místu zítřejšího táboráku a potom jsme ještě zašli na pár piv zhodnotit přípravu. Vše se povedlo! Tak letošnímu pochodu ZDAR!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář